Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 08:02:56 -6h
Tokio (Japonia) 22:02:56 +8h
Sydney (Australia) 23:02:56 +9h
Londyn (Anglia) 13:02:56 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 22-05-18
Tabela nr 098/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.6252-0.0363-0.991
1 EUReuro4.2812-0.0179-0.416
1 AUDdolar australijski2.7543-0.0014-0.051
1 CZKkorona czeska0.1667-0.0009-0.537
1 DKKkorona duńska0.5748-0.0025-0.433
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.4619-0.0045-0.965
100 JPYjen japoński3.2665-0.023-0.699
1 CADdolar kanadyjski2.8413-0.0055-0.193
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.451-0.0008-0.177
1 ZARrand płdafrykański0.28920.00311.084
1 RUBrubel rosyjski0.05920.00040.680
1 CHFfrank szwajcarski3.6385-0.0256-0.699
1 SEKkorona szwedzka0.41920.00090.215
1 UAHhrywna ukraińska0.1392-0.0011-0.784
100 HUFforint węgierski1.35210.00410.304
1 GBPfunt szterling4.8814-0.0257-0.524
1 XDRSDR (MFW)5.1647-0.0205-0.395
1 BGNlew bułgarski2.189-0.0091-0.414
1 RONlej rumuński0.9259-0.0037-0.398
1 PHPpeso filipińskie0.0693-0.0006-0.858
1 THBbat (Tajlandia)0.1131-0.0005-0.440
1 NZDdolar nowozelandzki2.5241-0.0028-0.111
1 SGDdolar singapurski2.7094-0.0123-0.452
100 ISKkorona islandzka3.4694-0.0145-0.416
1 HRKkuna chorwacka0.5797-0.0031-0.532
1 TRYlira turecka0.7946-0.011-1.365
1 MXNpeso meksykańskie0.183500.000
1 BRLreal brazylijski0.98590.00640.653
1 MYRringgit malezyjski0.914-0.0063-0.685
10000 IDRrupia (Indonezja)2.5644-0.0168-0.651
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3371-0.0007-0.207
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5692-0.0038-0.663
1 ILS1.017-0.0027-0.265
100 INR5.3305-0.0488-0.907
100 CLP0.5691-0.0052-0.905

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę