Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 15:33:37 -6h
Tokio (Japonia) 05:33:37 +8h
Sydney (Australia) 06:33:37 +9h
Londyn (Anglia) 20:33:37 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 14-12-18
Tabela nr 243/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.80950.03560.943
1 EUReuro4.30210.00840.196
1 AUDdolar australijski2.7276-0.002-0.073
1 CZKkorona czeska0.16690.00070.421
1 DKKkorona duńska0.57630.0010.174
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.48730.00410.849
100 JPYjen japoński3.35580.03010.905
1 CADdolar kanadyjski2.84390.01790.633
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.44210.00060.136
1 ZARrand płdafrykański0.2648-0.0023-0.861
1 RUBrubel rosyjski0.05730.00040.703
1 CHFfrank szwajcarski3.82020.01660.436
1 SEKkorona szwedzka0.41850.00220.528
1 UAHhrywna ukraińska0.13660.00090.663
100 HUFforint węgierski1.32870.00150.113
1 GBPfunt szterling4.7940.01530.320
1 XDRSDR (MFW)5.23670.00950.182
1 BGNlew bułgarski2.19970.00440.200
1 RONlej rumuński0.92480.00090.097
1 PHPpeso filipińskie0.07180.00010.139
1 THBbat (Tajlandia)0.11620.00090.781
1 NZDdolar nowozelandzki2.5852-0.0085-0.328
1 SGDdolar singapurski2.76830.01490.541
100 ISKkorona islandzka3.06420.00160.052
1 HRKkuna chorwacka0.58210.00130.224
1 TRYlira turecka0.70790.00841.201
1 MXNpeso meksykańskie0.1861-0.0017-0.905
1 BRLreal brazylijski0.9790.00020.020
1 MYRringgit malezyjski0.91020.00740.820
10000 IDRrupia (Indonezja)2.61190.00880.338
100 KRWwon (Korea Płd.)0.33590.00050.149
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.55190.00310.565
1 ILS1.01020.00520.517
100 INR5.30210.0380.722
100 CLP0.55840.00190.341

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę