Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 20:23:41 -6h
Tokio (Japonia) 10:23:41 +8h
Sydney (Australia) 11:23:41 +9h
Londyn (Anglia) 01:23:41 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 20-02-18
Tabela nr 036/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.35970.01860.557
1 EUReuro4.14720.00050.012
1 AUDdolar australijski2.65170.0040.151
1 CZKkorona czeska0.1637-0.0001-0.061
1 DKKkorona duńska0.55690.00010.018
1 EEKkorona estońska00-100.000
1 HKDdolar hongkoński0.42940.00230.539
100 JPYjen japoński3.13450.00070.022
1 CADdolar kanadyjski2.66660.00430.162
1 LTLlit litewski00-100.000
1 LVLłat łotewski00-100.000
1 NOKkorona norweska0.42890.00010.023
1 ZARrand płdafrykański0.2865-0.0003-0.105
1 RUBrubel rosyjski0.05930.00010.169
1 CHFfrank szwajcarski3.5967-0.0046-0.128
1 SEKkorona szwedzka0.4164-0.0019-0.454
1 UAHhrywna ukraińska0.12410.00040.323
100 HUFforint węgierski1.3298-0.0022-0.165
1 GBPfunt szterling4.70420.02130.455
1 XDRSDR (MFW)4.85720.00060.012
1 BGNlew bułgarski2.12050.00030.014
1 RONlej rumuński0.8893-0.0007-0.079
1 PHPpeso filipińskie0.06420.00050.785
1 THBbat (Tajlandia)0.10670.00030.282
1 NZDdolar nowozelandzki2.47030.00330.134
1 SGDdolar singapurski2.54660.00150.059
100 ISKkorona islandzka3.33110.00310.093
1 HRKkuna chorwacka0.5573-0.0002-0.036
1 TRYlira turecka0.890.00170.191
1 MXNpeso meksykańskie0.18070.00030.166
1 BRLreal brazylijski1.03870.00470.455
1 MYRringgit malezyjski0.86060.00180.210
10000 IDRrupia (Indonezja)2.46810.00420.170
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3129-0.0003-0.096
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.52920.00290.551
1 ILS0.960.01231.298
100 INR5.18430.0090.174
100 CLP0.56510.0020.355

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę