Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 03:41:44 -6h
Tokio (Japonia) 17:41:44 +8h
Sydney (Australia) 18:41:44 +9h
Londyn (Anglia) 08:41:44 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 22-02-19
Tabela nr 038/A/NBP/2019
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.8242-0.0005-0.013
1 EUReuro4.33870.00650.150
1 AUDdolar australijski2.71870.00270.099
1 CZKkorona czeska0.16920.00040.237
1 DKKkorona duńska0.58150.0010.172
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.48750.00020.041
100 JPYjen japoński3.4518-0.0029-0.084
1 CADdolar kanadyjski2.8947-0.0028-0.097
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.44370.00090.203
1 ZARrand płdafrykański0.2726-0.0025-0.909
1 RUBrubel rosyjski0.058400.000
1 CHFfrank szwajcarski3.82250.00540.141
1 SEKkorona szwedzka0.40970.00090.220
1 UAHhrywna ukraińska0.141600.000
100 HUFforint węgierski1.365100.000
1 GBPfunt szterling4.9787-0.0178-0.356
1 XDRSDR (MFW)5.32150.00650.122
1 BGNlew bułgarski2.21840.00330.149
1 RONlej rumuński0.91150.0010.110
1 PHPpeso filipińskie0.0733-0.0001-0.136
1 THBbat (Tajlandia)0.1221-0.0005-0.408
1 NZDdolar nowozelandzki2.5991-0.0071-0.272
1 SGDdolar singapurski2.82790.00150.053
100 ISKkorona islandzka3.19730.00480.150
1 HRKkuna chorwacka0.58480.00050.086
1 TRYlira turecka0.7166-0.0006-0.084
1 MXNpeso meksykańskie0.1984-0.0004-0.201
1 BRLreal brazylijski1.0149-0.0117-1.140
1 MYRringgit malezyjski0.9376-0.0002-0.021
10000 IDRrupia (Indonezja)2.72040.00070.026
100 KRWwon (Korea Płd.)0.340.00050.147
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.56960.00070.123
1 ILS1.05910.00290.275
100 INR5.3760.00110.020
100 CLP0.5842-0.0013-0.222

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę