Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 14:09:31 -6h
Tokio (Japonia) 04:09:31 +8h
Sydney (Australia) 05:09:31 +9h
Londyn (Anglia) 19:09:31 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 26-09-17
Tabela nr 186/A/NBP/2017
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.62340.03681.026
1 EUReuro4.2820.01220.286
1 AUDdolar australijski2.8680.01230.431
1 CZKkorona czeska0.16430.00040.244
1 DKKkorona duńska0.57550.00160.279
1 EEKkorona estońska00-100.000
1 HKDdolar hongkoński0.46370.00471.024
100 JPYjen japoński3.24280.0441.376
1 CADdolar kanadyjski2.92680.01790.615
1 LTLlit litewski00-100.000
1 LVLłat łotewski00-100.000
1 NOKkorona norweska0.46160.0030.654
1 ZARrand płdafrykański0.27240.00180.665
1 RUBrubel rosyjski0.0630.00040.639
1 CHFfrank szwajcarski3.73680.04811.304
1 SEKkorona szwedzka0.44880.00140.313
1 UAHhrywna ukraińska0.13730.0010.734
100 HUFforint węgierski1.37690.00080.058
1 GBPfunt szterling4.88730.0330.680
1 XDRSDR (MFW)5.11510.03640.717
1 BGNlew bułgarski2.18940.00630.289
1 RONlej rumuński0.9310.0020.215
1 PHPpeso filipińskie0.07120.00040.565
1 THBbat (Tajlandia)0.10920.00080.738
1 NZDdolar nowozelandzki2.6149-0.0005-0.019
1 SGDdolar singapurski2.67740.01870.703
100 ISKkorona islandzka3.35450.02650.796
1 HRKkuna chorwacka0.57150.00090.158
1 TRYlira turecka1.02550.00740.727
1 MXNpeso meksykańskie0.2020.00040.198
1 BRLreal brazylijski1.1471-0.0006-0.052
1 MYRringgit malezyjski0.86140.00720.843
10000 IDRrupia (Indonezja)2.70880.01750.650
100 KRWwon (Korea Płd.)0.31850.00160.505
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.54670.00480.886
1 ILS1.02840.00690.675
100 INR5.54270.02510.455
100 CLP0.57570.00230.401

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę