Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 05:31:21 -6h
Tokio (Japonia) 19:31:21 +8h
Sydney (Australia) 20:31:21 +9h
Londyn (Anglia) 10:31:21 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 19-06-18
Tabela nr 117/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.73160.03130.846
1 EUReuro4.31130.02260.527
1 AUDdolar australijski2.7493-0.0076-0.276
1 CZKkorona czeska0.1670.00030.180
1 DKKkorona duńska0.57850.00280.486
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.47540.0040.849
100 JPYjen japoński3.39710.04921.470
1 CADdolar kanadyjski2.81890.00970.345
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4550.00120.264
1 ZARrand płdafrykański0.2697-0.0048-1.749
1 RUBrubel rosyjski0.0583-0.0001-0.171
1 CHFfrank szwajcarski3.74620.03320.894
1 SEKkorona szwedzka0.41820.00040.096
1 UAHhrywna ukraińska0.14110.00060.427
100 HUFforint węgierski1.32940.00030.023
1 GBPfunt szterling4.92020.01990.406
1 XDRSDR (MFW)5.2390.02030.389
1 BGNlew bułgarski2.20440.01160.529
1 RONlej rumuński0.92390.00440.479
1 PHPpeso filipińskie0.070.00071.010
1 THBbat (Tajlandia)0.11370.00040.353
1 NZDdolar nowozelandzki2.57690.00790.308
1 SGDdolar singapurski2.74820.00780.285
100 ISKkorona islandzka3.4081-0.0201-0.586
1 HRKkuna chorwacka0.58410.0030.516
1 TRYlira turecka0.78360.00110.141
1 MXNpeso meksykańskie0.18090.00251.401
1 BRLreal brazylijski0.99540.00330.333
1 MYRringgit malezyjski0.93260.00590.637
10000 IDRrupia (Indonezja)2.67790.02140.806
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3343-0.0006-0.179
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.57650.00180.313
1 ILS1.02360.00450.442
100 INR5.46630.02830.520
100 CLP0.58580.00090.154

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę