Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 00:15:12 -6h
Tokio (Japonia) 14:15:12 +8h
Sydney (Australia) 15:15:12 +9h
Londyn (Anglia) 05:15:12 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 20-08-19
Tabela nr 160/A/NBP/2019
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.94080.02090.533
1 EUReuro4.36560.01370.315
1 AUDdolar australijski2.67060.01720.648
1 CZKkorona czeska0.16930.00040.237
1 DKKkorona duńska0.58540.00190.326
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.50250.00270.540
100 JPYjen japoński3.70230.02450.666
1 CADdolar kanadyjski2.9570.00330.112
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.43860.00290.666
1 ZARrand płdafrykański0.2560.00090.353
1 RUBrubel rosyjski0.05910.00050.853
1 CHFfrank szwajcarski4.02270.01560.389
1 SEKkorona szwedzka0.40630.00070.173
1 UAHhrywna ukraińska0.15670.00110.707
100 HUFforint węgierski1.3339-0.0034-0.254
1 GBPfunt szterling4.76540.01230.259
1 XDRSDR (MFW)5.39520.00580.108
1 BGNlew bułgarski2.23210.0070.315
1 RONlej rumuński0.92260.00230.250
1 PHPpeso filipińskie0.07530.00050.668
1 THBbat (Tajlandia)0.12790.00090.709
1 NZDdolar nowozelandzki2.52590.0130.517
1 SGDdolar singapurski2.84270.01290.456
100 ISKkorona islandzka3.1612-0.0038-0.120
1 HRKkuna chorwacka0.59130.00230.390
1 TRYlira turecka0.688-0.0131-1.868
1 MXNpeso meksykańskie0.198700.000
1 BRLreal brazylijski0.9671-0.012-1.226
1 MYRringgit malezyjski0.94220.00380.405
10000 IDRrupia (Indonezja)2.76340.00970.352
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3260.0020.617
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.55780.00020.036
1 ILS1.11590.01171.060
100 INR5.49270.00830.151
100 CLP0.5523-0.0012-0.217

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę