Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 05:28:27 -6h
Tokio (Japonia) 19:28:27 +8h
Sydney (Australia) 20:28:27 +9h
Londyn (Anglia) 10:28:27 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 16-10-18
Tabela nr 201/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.7036-0.0055-0.148
1 EUReuro4.2919-0.0008-0.019
1 AUDdolar australijski2.6372-0.0098-0.370
1 CZKkorona czeska0.166400.000
1 DKKkorona duńska0.5752-0.0002-0.035
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.4725-0.0007-0.148
100 JPYjen japoński3.3035-0.0188-0.566
1 CADdolar kanadyjski2.85430.00510.179
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4550.00070.154
1 ZARrand płdafrykański0.25910.00261.014
1 RUBrubel rosyjski0.056500.000
1 CHFfrank szwajcarski3.75050.00030.008
1 SEKkorona szwedzka0.41540.00250.605
1 UAHhrywna ukraińska0.1326-0.0003-0.226
100 HUFforint węgierski1.33230.0080.604
1 GBPfunt szterling4.88720.01520.312
1 XDRSDR (MFW)5.1804-0.0019-0.037
1 BGNlew bułgarski2.1944-0.0005-0.023
1 RONlej rumuński0.9193-0.0006-0.065
1 PHPpeso filipińskie0.06860.00010.146
1 THBbat (Tajlandia)0.11350.00010.088
1 NZDdolar nowozelandzki2.43460.01130.466
1 SGDdolar singapurski2.6903-0.003-0.111
100 ISKkorona islandzka3.1886-0.0054-0.169
1 HRKkuna chorwacka0.578800.000
1 TRYlira turecka0.64050.00580.914
1 MXNpeso meksykańskie0.1964-0.0004-0.203
1 BRLreal brazylijski0.99150.0111.122
1 MYRringgit malezyjski0.8919-0.0005-0.056
10000 IDRrupia (Indonezja)2.4366-0.002-0.082
100 KRWwon (Korea Płd.)0.32930.00180.550
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5353-0.0003-0.056
1 ILS1.0156-0.0076-0.743
100 INR5.03330.02170.433
100 CLP0.54760.00190.348

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę