Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 12:27:15 -6h
Tokio (Japonia) 02:27:15 +8h
Sydney (Australia) 03:27:15 +9h
Londyn (Anglia) 17:27:15 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 19-07-19
Tabela nr 139/A/NBP/2019
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.7855-0.0078-0.206
1 EUReuro4.2592-0.0043-0.101
1 AUDdolar australijski2.67210.00420.157
1 CZKkorona czeska0.16670.00020.120
1 DKKkorona duńska0.5705-0.0004-0.070
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.485-0.0003-0.062
100 JPYjen japoński3.5162-0.0047-0.133
1 CADdolar kanadyjski2.903-0.0034-0.117
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.44240.00090.204
1 ZARrand płdafrykański0.27230.00130.480
1 RUBrubel rosyjski0.0601-0.0002-0.332
1 CHFfrank szwajcarski3.848-0.0025-0.065
1 SEKkorona szwedzka0.4048-0.0007-0.173
1 UAHhrywna ukraińska0.14680.00130.893
100 HUFforint węgierski1.30790.00240.184
1 GBPfunt szterling4.73720.00310.065
1 XDRSDR (MFW)5.2459-0.0033-0.063
1 BGNlew bułgarski2.1777-0.0022-0.101
1 RONlej rumuński0.9003-0.0006-0.067
1 PHPpeso filipińskie0.0741-0.0001-0.135
1 THBbat (Tajlandia)0.1230.00010.081
1 NZDdolar nowozelandzki2.56220.00560.219
1 SGDdolar singapurski2.7862-0.0039-0.140
100 ISKkorona islandzka3.02710.00980.325
1 HRKkuna chorwacka0.5766-0.0005-0.087
1 TRYlira turecka0.66940.00570.859
1 MXNpeso meksykańskie0.19940.00080.403
1 BRLreal brazylijski1.01790.00990.982
1 MYRringgit malezyjski0.9209-0.0015-0.163
10000 IDRrupia (Indonezja)2.7165-0.0008-0.029
100 KRWwon (Korea Płd.)0.32210.00010.031
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5504-0.0012-0.218
1 ILS1.0707-0.0013-0.121
100 INR5.4943-0.0116-0.211
100 CLP0.5547-0.0014-0.252

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę