Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 10:01:23 -6h
Tokio (Japonia) 00:01:23 +8h
Sydney (Australia) 01:01:23 +9h
Londyn (Anglia) 15:01:23 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 14-08-18
Tabela nr 157/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.7768-0.0094-0.248
1 EUReuro4.3001-0.0093-0.216
1 AUDdolar australijski2.7399-0.0134-0.487
1 CZKkorona czeska0.1673-0.0005-0.298
1 DKKkorona duńska0.5769-0.0012-0.208
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.4811-0.0012-0.249
100 JPYjen japoński3.4012-0.0292-0.851
1 CADdolar kanadyjski2.88260.00440.153
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4514-0.0003-0.066
1 ZARrand płdafrykański0.26730.0062.296
1 RUBrubel rosyjski0.05650.00071.254
1 CHFfrank szwajcarski3.8027-0.0027-0.071
1 SEKkorona szwedzka0.41420.00030.072
1 UAHhrywna ukraińska0.1375-0.0008-0.578
100 HUFforint węgierski1.32990.00050.038
1 GBPfunt szterling4.8232-0.0066-0.137
1 XDRSDR (MFW)5.2326-0.0008-0.015
1 BGNlew bułgarski2.1986-0.0048-0.218
1 RONlej rumuński0.9234-0.0014-0.151
1 PHPpeso filipińskie0.0706-0.0004-0.563
1 THBbat (Tajlandia)0.113500.000
1 NZDdolar nowozelandzki2.4888-0.0036-0.144
1 SGDdolar singapurski2.7478-0.0033-0.120
100 ISKkorona islandzka3.46780.00370.107
1 HRKkuna chorwacka0.5789-0.0013-0.224
1 TRYlira turecka0.57230.023.621
1 MXNpeso meksykańskie0.19920.00321.633
1 BRLreal brazylijski0.9724-0.0087-0.887
1 MYRringgit malezyjski0.9217-0.0033-0.357
10000 IDRrupia (Indonezja)2.5903-0.0032-0.123
100 KRWwon (Korea Płd.)0.33450.00060.180
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5484-0.0018-0.327
1 ILS1.02140.00240.236
100 INR5.3974-0.0314-0.578
100 CLP0.5719-0.0067-1.158

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę