Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 09:47:49 -6h
Tokio (Japonia) 23:47:49 +8h
Sydney (Australia) 00:47:49 +9h
Londyn (Anglia) 14:47:49 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 24-11-17
Tabela nr 228/A/NBP/2017
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.5486-0.0071-0.200
1 EUReuro4.21160.00080.019
1 AUDdolar australijski2.7-0.0113-0.417
1 CZKkorona czeska0.16560.00040.242
1 DKKkorona duńska0.56590.00010.018
1 EEKkorona estońska00-100.000
1 HKDdolar hongkoński0.4545-0.0008-0.176
100 JPYjen japoński3.1845-0.0113-0.354
1 CADdolar kanadyjski2.7844-0.0171-0.610
1 LTLlit litewski00-100.000
1 LVLłat łotewski00-100.000
1 NOKkorona norweska0.4356-0.0014-0.320
1 ZARrand płdafrykański0.2535-0.0028-1.092
1 RUBrubel rosyjski0.0607-0.0002-0.328
1 CHFfrank szwajcarski3.616-0.0085-0.235
1 SEKkorona szwedzka0.42740.00010.023
1 UAHhrywna ukraińska0.132-0.0004-0.302
100 HUFforint węgierski1.34960.00540.402
1 GBPfunt szterling4.7295-0.0015-0.032
1 XDRSDR (MFW)5.05740.0010.020
1 BGNlew bułgarski2.15340.00040.019
1 RONlej rumuński0.90540.00090.100
1 PHPpeso filipińskie0.07-0.0003-0.427
1 THBbat (Tajlandia)0.1086-0.0002-0.184
1 NZDdolar nowozelandzki2.4377-0.0132-0.539
1 SGDdolar singapurski2.6348-0.0064-0.242
100 ISKkorona islandzka3.43240.01180.345
1 HRKkuna chorwacka0.55690.00120.216
1 TRYlira turecka0.8984-0.0087-0.959
1 MXNpeso meksykańskie0.19-0.0009-0.471
1 BRLreal brazylijski1.1014-0.0014-0.127
1 MYRringgit malezyjski0.8619-0.0038-0.439
10000 IDRrupia (Indonezja)2.6281-0.0032-0.122
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3271-0.0008-0.244
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5374-0.0026-0.481
1 ILS1.0094-0.0038-0.375
100 INR5.4849-0.0122-0.222
100 CLP0.5587-0.0026-0.463

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę