Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 12:43:18 -6h
Tokio (Japonia) 02:43:18 +8h
Sydney (Australia) 03:43:18 +9h
Londyn (Anglia) 17:43:18 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 20-05-19
Tabela nr 096/A/NBP/2019
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.8543-0.0002-0.005
1 EUReuro4.2995-0.0077-0.179
1 AUDdolar australijski2.66740.01630.615
1 CZKkorona czeska0.1668-0.0005-0.299
1 DKKkorona duńska0.5757-0.0011-0.191
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.491-0.0001-0.020
100 JPYjen japoński3.5035-0.013-0.370
1 CADdolar kanadyjski2.8670.00930.325
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4389-0.0009-0.205
1 ZARrand płdafrykański0.2674-0.0013-0.484
1 RUBrubel rosyjski0.059700.000
1 CHFfrank szwajcarski3.8189-0.0007-0.018
1 SEKkorona szwedzka0.3995-0.0005-0.125
1 UAHhrywna ukraińska0.14740.00120.821
100 HUFforint węgierski1.3173-0.0074-0.559
1 GBPfunt szterling4.9117-0.0156-0.317
1 XDRSDR (MFW)5.3071-0.0061-0.115
1 BGNlew bułgarski2.1983-0.0039-0.177
1 RONlej rumuński0.9031-0.0011-0.122
1 PHPpeso filipińskie0.0731-0.0001-0.137
1 THBbat (Tajlandia)0.121-0.0004-0.329
1 NZDdolar nowozelandzki2.51950.00150.060
1 SGDdolar singapurski2.802-0.0001-0.004
100 ISKkorona islandzka3.1337-0.0102-0.324
1 HRKkuna chorwacka0.5791-0.001-0.172
1 TRYlira turecka0.63530.00030.047
1 MXNpeso meksykańskie0.201200.000
1 BRLreal brazylijski0.9398-0.0124-1.302
1 MYRringgit malezyjski0.9229-0.0001-0.011
10000 IDRrupia (Indonezja)2.6664-0.0011-0.041
100 KRWwon (Korea Płd.)0.32260.00010.031
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.55750.00010.018
1 ILS1.07830.00050.046
100 INR5.54270.04430.806
100 CLP0.5528-0.0022-0.396

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę