Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 18:48:35 -6h
Tokio (Japonia) 08:48:35 +8h
Sydney (Australia) 09:48:35 +9h
Londyn (Anglia) 23:48:35 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 18-06-18
Tabela nr 116/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.70030.00810.219
1 EUReuro4.28870.00850.199
1 AUDdolar australijski2.75690.00020.007
1 CZKkorona czeska0.16670.00040.241
1 DKKkorona duńska0.57570.00120.209
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.47140.0010.213
100 JPYjen japoński3.34790.00690.207
1 CADdolar kanadyjski2.8092-0.002-0.071
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.45380.00010.022
1 ZARrand płdafrykański0.2745-0.0012-0.435
1 RUBrubel rosyjski0.0584-0.0004-0.680
1 CHFfrank szwajcarski3.7130.00740.200
1 SEKkorona szwedzka0.4178-0.0029-0.689
1 UAHhrywna ukraińska0.14050.00040.286
100 HUFforint węgierski1.32910.00560.423
1 GBPfunt szterling4.90030.00050.010
1 XDRSDR (MFW)5.21870.02710.522
1 BGNlew bułgarski2.19280.00430.196
1 RONlej rumuński0.91950.00160.174
1 PHPpeso filipińskie0.06930.00010.145
1 THBbat (Tajlandia)0.1133-0.0005-0.439
1 NZDdolar nowozelandzki2.5690.00530.207
1 SGDdolar singapurski2.7404-0.0005-0.018
100 ISKkorona islandzka3.4282-0.0319-0.922
1 HRKkuna chorwacka0.58110.00120.207
1 TRYlira turecka0.78250.0040.514
1 MXNpeso meksykańskie0.17840.00191.076
1 BRLreal brazylijski0.99210.02192.257
1 MYRringgit malezyjski0.92670.00030.032
10000 IDRrupia (Indonezja)2.65650.00630.238
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3349-0.0021-0.623
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5747-0.0003-0.052
1 ILS1.0191-0.003-0.294
100 INR5.4380.00830.153
100 CLP0.58490.00641.106

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę