Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 10:03:10 -6h
Tokio (Japonia) 00:03:10 +8h
Sydney (Australia) 01:03:10 +9h
Londyn (Anglia) 15:03:10 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 13-09-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.10960.01331.213
1 JPYjen japoński119.831.691.431
1 DKKkorona duńska7.46780.00560.075
1 GBPfunt szterling0.890930.00170.195
1 SEKkorona szwedzka10.64850.0170.160
1 CHFfrank szwajcarski1.0940.00480.441
1 ISKkorona islandzka138.1-0.2-0.145
1 NOKkorona norweska9.92130.0670.680
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.39450.00170.023
1 RONlej rumuński4.73520.00040.008
1 CZKkorona czeska25.8430.0190.074
1 HUFforint węgierski331.530.60.181
1 PLNpolski złoty4.3248-0.0056-0.129
1 RUBrubel rosyjski71.22430.00430.006
1 TRYnowy lir turecki6.28920.08171.316
1 AUDdolar australijski1.61260.01831.148
1 CADdolar kanadyjski1.46630.01951.348
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.85890.08871.142
1 HKDdolar hongkoński8.68320.10061.172
1 NZDdolar nowozelandzki1.73540.03221.891
1 SGDdolar singapurski1.52260.01350.895
1 KRWwon południowo koreański13069.140.705
1 MYRringgit malezyjski4.62090.05451.194
1 ZARdolar płdafrykański16.09830.10470.655
1 IDRrupia indonezyjska15495.6185.21.210
1 BRLreal brazylijski4.49640.05621.266
1 MXNpeso meksykańskie21.5070.21250.998
1 PHPpeso filipińskie57.6440.7321.286
1 THBbat tajlandzki33.7760.4421.326
1 INRrupia indyjska78.74150.74350.953
1 ILS3.91330.02630.677

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę