Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 05:09:31 -6h
Tokio (Japonia) 19:09:31 +8h
Sydney (Australia) 20:09:31 +9h
Londyn (Anglia) 10:09:31 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 15-10-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.15810.00070.060
1 JPYjen japoński129.53-0.46-0.354
1 DKKkorona duńska7.46090.00070.009
1 GBPfunt szterling0.880450.00410.462
1 SEKkorona szwedzka10.3920.03270.316
1 CHFfrank szwajcarski1.1428-0.0042-0.366
1 ISKkorona islandzka134.60.20.149
1 NOKkorona norweska9.4598-0.0077-0.081
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.41350.0020.027
1 RONlej rumuński4.66730.0060.129
1 CZKkorona czeska25.7980.0210.081
1 HUFforint węgierski323.45-0.7-0.216
1 PLNpolski złoty4.29420.00060.014
1 RUBrubel rosyjski75.924-0.3759-0.493
1 TRYnowy lir turecki6.686-0.116-1.705
1 AUDdolar australijski1.6231-0.0005-0.031
1 CADdolar kanadyjski1.50850.00310.206
1 CNYjuan (renminbi) chiński8.01350.00920.115
1 HKDdolar hongkoński9.07670.00710.078
1 NZDdolar nowozelandzki1.7723-0.0045-0.253
1 SGDdolar singapurski1.59450.00130.082
1 KRWwon południowo koreański1307.61-1.61-0.123
1 MYRringgit malezyjski4.81310.00470.098
1 ZARdolar płdafrykański16.71290.01290.077
1 IDRrupia indonezyjska17614.716.40.093
1 BRLreal brazylijski4.3498-0.0286-0.653
1 MXNpeso meksykańskie21.8192-0.0242-0.111
1 PHPpeso filipińskie62.6490.0680.109
1 THBbat tajlandzki37.841-0.041-0.108
1 INRrupia indyjska85.47350.3290.386
1 ILS4.20110.00110.026

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę