Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 20:37:35 -6h
Tokio (Japonia) 10:37:35 +8h
Sydney (Australia) 11:37:35 +9h
Londyn (Anglia) 01:37:35 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 07-12-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.13710.0020.176
1 JPYjen japoński128.360.320.250
1 DKKkorona duńska7.46410.00060.008
1 GBPfunt szterling0.890850.00160.174
1 SEKkorona szwedzka10.26650.0310.303
1 CHFfrank szwajcarski1.1299-0.0005-0.044
1 ISKkorona islandzka139.51.10.795
1 NOKkorona norweska9.697-0.0058-0.060
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.3913-0.0052-0.070
1 RONlej rumuński4.6485-0.0063-0.135
1 CZKkorona czeska25.851-0.039-0.151
1 HUFforint węgierski323.5-0.25-0.077
1 PLNpolski złoty4.28950.00140.033
1 RUBrubel rosyjski75.885-0.0571-0.075
1 TRYnowy lir turecki6.0619-0.0328-0.538
1 AUDdolar australijski1.57660.00210.133
1 CADdolar kanadyjski1.5230.00010.007
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.82440.00050.006
1 HKDdolar hongkoński8.88660.01970.222
1 NZDdolar nowozelandzki1.65580.00410.248
1 SGDdolar singapurski1.55830.00230.148
1 KRWwon południowo koreański1278.675.640.443
1 MYRringgit malezyjski4.73720.01010.214
1 ZARdolar płdafrykański16.06730.08760.548
1 IDRrupia indonezyjska16454-27.7-0.168
1 BRLreal brazylijski4.4358-0.0012-0.027
1 MXNpeso meksykańskie23.1435-0.2208-0.945
1 PHPpeso filipińskie60.0590.0470.078
1 THBbat tajlandzki37.3590.0770.207
1 INRrupia indyjska80.5090.0140.017
1 ILS4.25450.01780.420

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę