Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 12:14:46 -6h
Tokio (Japonia) 02:14:46 +8h
Sydney (Australia) 03:14:46 +9h
Londyn (Anglia) 17:14:46 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 18-07-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.12160.00010.009
1 JPYjen japoński120.89-0.53-0.437
1 DKKkorona duńska7.46720.00030.004
1 GBPfunt szterling0.89853-0.0049-0.539
1 SEKkorona szwedzka10.504-0.0128-0.122
1 CHFfrank szwajcarski1.1064-0.0031-0.279
1 ISKkorona islandzka141.1-0.4-0.283
1 NOKkorona norweska9.64380.02180.227
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.3875-0.002-0.027
1 RONlej rumuński4.7325-0.0011-0.023
1 CZKkorona czeska25.586-0.017-0.066
1 HUFforint węgierski326.46-0.22-0.067
1 PLNpolski złoty4.2596-0.0045-0.106
1 RUBrubel rosyjski70.64780.18530.263
1 TRYnowy lir turecki6.38520.00550.086
1 AUDdolar australijski1.5944-0.0065-0.406
1 CADdolar kanadyjski1.465-0.0004-0.027
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.71680.00370.048
1 HKDdolar hongkoński8.76540.00180.021
1 NZDdolar nowozelandzki1.664-0.0039-0.234
1 SGDdolar singapurski1.5261-0.0012-0.079
1 KRWwon południowo koreański1321.3-3.38-0.255
1 MYRringgit malezyjski4.6143-0.0001-0.002
1 ZARdolar płdafrykański15.69320.03210.205
1 IDRrupia indonezyjska15669.9-8.7-0.055
1 BRLreal brazylijski4.2164-0.0019-0.045
1 MXNpeso meksykańskie21.3786-0.0156-0.073
1 PHPpeso filipińskie57.324-0.018-0.031
1 THBbat tajlandzki34.635-0.07-0.202
1 INRrupia indyjska77.27750.0440.057
1 ILS3.97420.00110.028

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę