Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 10:01:20 -6h
Tokio (Japonia) 00:01:20 +8h
Sydney (Australia) 01:01:20 +9h
Londyn (Anglia) 15:01:20 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 13-08-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1403-0.0053-0.463
1 JPYjen japoński126.11-0.96-0.755
1 DKKkorona duńska7.4536-0.0008-0.011
1 GBPfunt szterling0.8933-0.0035-0.385
1 SEKkorona szwedzka10.4093-0.0165-0.158
1 CHFfrank szwajcarski1.1338-0.0053-0.465
1 ISKkorona islandzka124.2-0.4-0.321
1 NOKkorona norweska9.5295-0.0035-0.037
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.427-0.0063-0.085
1 RONlej rumuński4.65880.00050.011
1 CZKkorona czeska25.6560.0210.082
1 HUFforint węgierski323.91.130.350
1 PLNpolski złoty4.29650.00540.126
1 RUBrubel rosyjski77.48140.67170.874
1 TRYnowy lir turecki7.86510.934213.479
1 AUDdolar australijski1.567-0.0005-0.032
1 CADdolar kanadyjski1.4996-0.0006-0.040
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.85370.00690.088
1 HKDdolar hongkoński8.9511-0.0417-0.464
1 NZDdolar nowozelandzki1.7335-0.003-0.173
1 SGDdolar singapurski1.5689-0.0019-0.121
1 KRWwon południowo koreański1294.470.930.072
1 MYRringgit malezyjski4.6667-0.0142-0.303
1 ZARdolar płdafrykański16.38210.45492.856
1 IDRrupia indonezyjska16642.759.10.356
1 BRLreal brazylijski4.45540.0651.481
1 MXNpeso meksykańskie21.8950.24171.116
1 PHPpeso filipińskie60.9630.130.214
1 THBbat tajlandzki38.069-0.045-0.118
1 INRrupia indyjska79.84050.98851.254
1 ILS4.2227-0.0258-0.607

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę