Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 12:27:03 -6h
Tokio (Japonia) 02:27:03 +8h
Sydney (Australia) 03:27:03 +9h
Londyn (Anglia) 17:27:03 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 17-05-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1172-0.0031-0.277
1 JPYjen japoński122.34-0.47-0.383
1 DKKkorona duńska7.4677-0.0001-0.001
1 GBPfunt szterling0.875950.00130.151
1 SEKkorona szwedzka10.7660.0070.065
1 CHFfrank szwajcarski1.1283-0.0023-0.203
1 ISKkorona islandzka137.20.20.146
1 NOKkorona norweska9.79530.0440.451
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.42930.00480.065
1 RONlej rumuński4.76260.00060.013
1 CZKkorona czeska25.7530.0570.222
1 HUFforint węgierski326.382.10.648
1 PLNpolski złoty4.30310.00690.161
1 RUBrubel rosyjski72.1926-0.096-0.133
1 TRYnowy lir turecki6.76590.01760.261
1 AUDdolar australijski1.62390.00260.160
1 CADdolar kanadyjski1.50740.00350.233
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.72450.01780.231
1 HKDdolar hongkoński8.7694-0.024-0.273
1 NZDdolar nowozelandzki1.71070.00440.258
1 SGDdolar singapurski1.53650.00250.163
1 KRWwon południowo koreański1334.382.210.166
1 MYRringgit malezyjski4.67210.00660.141
1 ZARdolar płdafrykański16.06670.21121.332
1 IDRrupia indonezyjska16143.5-44.8-0.277
1 BRLreal brazylijski4.52860.05021.121
1 MXNpeso meksykańskie21.43360.11750.551
1 PHPpeso filipińskie58.9080.1110.189
1 THBbat tajlandzki35.4990.1030.291
1 INRrupia indyjska78.433-0.036-0.046
1 ILS3.993-0.004-0.100

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę