Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 20:18:33 -6h
Tokio (Japonia) 10:18:33 +8h
Sydney (Australia) 11:18:33 +9h
Londyn (Anglia) 01:18:33 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 21-09-17
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1905-0.0102-0.850
1 JPYjen japoński133.860.230.172
1 DKKkorona duńska7.4407-0.0005-0.007
1 GBPfunt szterling0.8824-0.0044-0.496
1 SEKkorona szwedzka9.5135-0.02-0.210
1 CHFfrank szwajcarski1.15850.00530.460
1 NOKkorona norweska9.3025-0.0415-0.444
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.482800.000
1 RONlej rumuński4.5988-0.0005-0.011
1 CZKkorona czeska26.083-0.008-0.031
1 HUFforint węgierski310.612.270.736
1 PLNpolski złoty4.28050.00310.072
1 RUBrubel rosyjski69.022-0.416-0.599
1 TRYnowy lir turecki4.17760.01340.322
1 AUDdolar australijski1.50020.01110.745
1 CADdolar kanadyjski1.47120.00110.075
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.848-0.0468-0.593
1 HKDdolar hongkoński9.291-0.0758-0.809
1 NZDdolar nowozelandzki1.6268-0.0009-0.055
1 SGDdolar singapurski1.61-0.0028-0.174
1 KRWwon południowo koreański1349.47-3.97-0.293
1 MYRringgit malezyjski4.9977-0.0362-0.719
1 ZARdolar płdafrykański15.8889-0.0169-0.106
1 IDRrupia indonezyjska15889.6-56.3-0.353
1 BRLreal brazylijski3.7353-0.0226-0.601
1 MXNpeso meksykańskie21.225-0.0897-0.421
1 PHPpeso filipińskie60.739-0.378-0.618
1 THBbat tajlandzki39.441-0.266-0.670
1 INRrupia indyjska77.1495-0.047-0.061
1 ILS4.1933-0.0134-0.319

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę