Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 05:30:53 -6h
Tokio (Japonia) 19:30:53 +8h
Sydney (Australia) 20:30:53 +9h
Londyn (Anglia) 10:30:53 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 18-06-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.16130.00170.147
1 JPYjen japoński128.27-0.04-0.031
1 DKKkorona duńska7.45-0.0003-0.004
1 GBPfunt szterling0.876550.00340.384
1 SEKkorona szwedzka10.22230.0510.501
1 CHFfrank szwajcarski1.1554-0.0021-0.181
1 ISKkorona islandzka125.710.802
1 NOKkorona norweska9.4340.0020.021
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.3795-0.0006-0.008
1 RONlej rumuński4.66580.0030.064
1 CZKkorona czeska25.7390.0250.097
1 HUFforint węgierski323.02-0.02-0.006
1 PLNpolski złoty4.28760.00690.161
1 RUBrubel rosyjski73.46090.92081.269
1 TRYnowy lir turecki5.48210.0150.274
1 AUDdolar australijski1.5610.00920.593
1 CADdolar kanadyjski1.53070.00840.552
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.4780.03170.426
1 HKDdolar hongkoński9.11560.01360.149
1 NZDdolar nowozelandzki1.67120.00360.216
1 SGDdolar singapurski1.5680.00610.391
1 KRWwon południowo koreański1282.569.630.757
1 MYRringgit malezyjski4.64230.00410.088
1 ZARdolar płdafrykański15.62750.06160.396
1 IDRrupia indonezyjska16348.9127.30.785
1 BRLreal brazylijski4.3472-0.0289-0.660
1 MXNpeso meksykańskie23.9739-0.1163-0.483
1 PHPpeso filipińskie62.0130.1320.213
1 THBbat tajlandzki37.9510.3450.917
1 INRrupia indyjska79.01450.1440.183
1 ILS4.21460.01690.403

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę