Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 20:23:22 -6h
Tokio (Japonia) 10:23:22 +8h
Sydney (Australia) 11:23:22 +9h
Londyn (Anglia) 01:23:22 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 19-02-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.241-0.0054-0.433
1 JPYjen japoński132.24-0.1-0.076
1 DKKkorona duńska7.448-0.0001-0.001
1 GBPfunt szterling0.8859-0.0021-0.240
1 SEKkorona szwedzka9.91550.00150.015
1 CHFfrank szwajcarski1.1513-0.0008-0.069
1 ISKkorona islandzka124.7-0.5-0.399
1 NOKkorona norweska9.6575-0.0235-0.243
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.43850.00050.007
1 RONlej rumuński4.6613-0.0012-0.026
1 CZKkorona czeska25.327-0.013-0.051
1 HUFforint węgierski311.15-0.13-0.042
1 PLNpolski złoty4.146-0.0137-0.329
1 RUBrubel rosyjski70.0709-0.2175-0.309
1 TRYnowy lir turecki4.6575-0.0209-0.447
1 AUDdolar australijski1.5676-0.0019-0.121
1 CADdolar kanadyjski1.55920.00050.032
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.8734-0.0343-0.434
1 HKDdolar hongkoński9.7075-0.0404-0.414
1 NZDdolar nowozelandzki1.682-0.0033-0.196
1 SGDdolar singapurski1.6295-0.0041-0.251
1 KRWwon południowo koreański1323.97-3.29-0.248
1 MYRringgit malezyjski4.8281-0.026-0.536
1 ZARdolar płdafrykański14.4614-0.0717-0.493
1 IDRrupia indonezyjska16818.6-29.6-0.176
1 BRLreal brazylijski4.0126-0.0188-0.466
1 MXNpeso meksykańskie23.0128-0.0498-0.216
1 PHPpeso filipińskie65.1-0.021-0.032
1 THBbat tajlandzki38.943-0.057-0.146
1 INRrupia indyjska79.7375-0.3065-0.383
1 ILS4.3673-0.0538-1.217

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę