Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 03:26:48 -6h
Tokio (Japonia) 17:26:48 +8h
Sydney (Australia) 18:26:48 +9h
Londyn (Anglia) 08:26:48 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 21-02-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.13540.00120.106
1 JPYjen japoński125.70.090.072
1 DKKkorona duńska7.46190.00050.007
1 GBPfunt szterling0.86805-0.0014-0.161
1 SEKkorona szwedzka10.61880.04850.459
1 CHFfrank szwajcarski1.13670.00250.220
1 ISKkorona islandzka135.700.000
1 NOKkorona norweska9.78080.04730.486
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.41550.0020.027
1 RONlej rumuński4.7565-0.0002-0.004
1 CZKkorona czeska25.648-0.031-0.121
1 HUFforint węgierski317.24-0.09-0.028
1 PLNpolski złoty4.3346-0.0099-0.228
1 RUBrubel rosyjski74.3534-0.224-0.300
1 TRYnowy lir turecki6.04420.02520.419
1 AUDdolar australijski1.59690.01250.789
1 CADdolar kanadyjski1.4951-0.0005-0.033
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.62750.00310.041
1 HKDdolar hongkoński8.90980.00720.081
1 NZDdolar nowozelandzki1.66480.01350.818
1 SGDdolar singapurski1.53520.00260.170
1 KRWwon południowo koreański1277.614.140.325
1 MYRringgit malezyjski4.6320.01370.297
1 ZARdolar płdafrykański15.8539-0.1815-1.132
1 IDRrupia indonezyjska15978.554.30.341
1 BRLreal brazylijski4.24760.04571.088
1 MXNpeso meksykańskie21.81650.08640.398
1 PHPpeso filipińskie59.1930.190.322
1 THBbat tajlandzki35.390.1220.346
1 INRrupia indyjska80.74350.040.050
1 ILS4.1050.00460.112

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę