Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 08:01:43 -6h
Tokio (Japonia) 22:01:43 +8h
Sydney (Australia) 23:01:43 +9h
Londyn (Anglia) 13:01:43 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 18-05-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1781-0.0024-0.203
1 JPYjen japoński130.690.030.023
1 DKKkorona duńska7.44830.00020.003
1 GBPfunt szterling0.87325-0.0003-0.029
1 SEKkorona szwedzka10.30730.01230.119
1 CHFfrank szwajcarski1.1773-0.0046-0.389
1 ISKkorona islandzka123.40.20.162
1 NOKkorona norweska9.57730.02080.218
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.3840.00370.050
1 RONlej rumuński4.63230.00040.009
1 CZKkorona czeska25.590.0330.129
1 HUFforint węgierski317.681.10.347
1 PLNpolski złoty4.2950.00510.119
1 RUBrubel rosyjski73.2150.06010.082
1 TRYnowy lir turecki5.27140.02170.413
1 AUDdolar australijski1.5673-0.0008-0.051
1 CADdolar kanadyjski1.5074-0.0003-0.020
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.5147-0.0027-0.036
1 HKDdolar hongkoński9.248-0.0186-0.201
1 NZDdolar nowozelandzki1.7049-0.0076-0.444
1 SGDdolar singapurski1.5828-0.0017-0.107
1 KRWwon południowo koreański1273.37-2.23-0.175
1 MYRringgit malezyjski4.6794-0.006-0.128
1 ZARdolar płdafrykański14.9430.14210.960
1 IDRrupia indonezyjska16666.678.20.471
1 BRLreal brazylijski4.38310.05451.259
1 MXNpeso meksykańskie23.29820.13020.562
1 PHPpeso filipińskie61.7420.0310.050
1 THBbat tajlandzki37.9290.070.185
1 INRrupia indyjska80.11150.1470.184
1 ILS4.2313-0.0069-0.163

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę