Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 09:47:36 -6h
Tokio (Japonia) 23:47:36 +8h
Sydney (Australia) 00:47:36 +9h
Londyn (Anglia) 14:47:36 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 23-11-17
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.18480.00990.843
1 JPYjen japoński131.790.180.137
1 DKKkorona duńska7.44200.000
1 GBPfunt szterling0.890050.0020.220
1 SEKkorona szwedzka9.844-0.0378-0.383
1 CHFfrank szwajcarski1.16130.00040.034
1 NOKkorona norweska9.6393-0.033-0.341
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.57780.00080.011
1 RONlej rumuński4.6522-0.0003-0.006
1 CZKkorona czeska25.462-0.007-0.027
1 HUFforint węgierski313.05-0.49-0.156
1 PLNpolski złoty4.2124-0.0031-0.074
1 RUBrubel rosyjski69.23370.28610.415
1 TRYnowy lir turecki4.642-0.0137-0.294
1 AUDdolar australijski1.55320.00290.187
1 CADdolar kanadyjski1.50240.00550.367
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.78810.01260.162
1 HKDdolar hongkoński9.25280.07530.820
1 NZDdolar nowozelandzki1.71980.00150.087
1 SGDdolar singapurski1.59470.00620.390
1 KRWwon południowo koreański1284.554.380.342
1 MYRringgit malezyjski4.86740.03820.791
1 ZARdolar płdafrykański16.44060.13160.807
1 IDRrupia indonezyjska15973.593.50.589
1 BRLreal brazylijski3.84030.01150.300
1 MXNpeso meksykańskie22.0927-0.0058-0.026
1 PHPpeso filipińskie59.8690.370.622
1 THBbat tajlandzki38.7130.2470.642
1 INRrupia indyjska76.5120.2610.342
1 ILS4.16060.02140.517

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę