Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 14:10:29 -6h
Tokio (Japonia) 04:10:29 +8h
Sydney (Australia) 05:10:29 +9h
Londyn (Anglia) 19:10:29 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 25-09-17
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1867-0.0094-0.786
1 JPYjen japoński133.19-0.82-0.612
1 DKKkorona duńska7.4402-0.0005-0.007
1 GBPfunt szterling0.87938-0.0022-0.246
1 SEKkorona szwedzka9.5325-0.0033-0.035
1 CHFfrank szwajcarski1.1562-0.0026-0.224
1 NOKkorona norweska9.2725-0.0468-0.502
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.49020.00590.079
1 RONlej rumuński4.59880.00210.046
1 CZKkorona czeska26.033-0.013-0.050
1 HUFforint węgierski310.250.520.168
1 PLNpolski złoty4.26810.00090.021
1 RUBrubel rosyjski68.0714-0.8171-1.186
1 TRYnowy lir turecki4.1803-0.0001-0.002
1 AUDdolar australijski1.4917-0.0094-0.626
1 CADdolar kanadyjski1.463-0.0045-0.307
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.8599-0.0206-0.261
1 HKDdolar hongkoński9.2738-0.0676-0.724
1 NZDdolar nowozelandzki1.6302-0.0034-0.208
1 SGDdolar singapurski1.6031-0.0062-0.385
1 KRWwon południowo koreański1343.33-9.45-0.699
1 MYRringgit malezyjski4.9817-0.03-0.599
1 ZARdolar płdafrykański15.7539-0.082-0.518
1 IDRrupia indonezyjska15803.4-104.7-0.658
1 BRLreal brazylijski3.7128-0.0331-0.884
1 MXNpeso meksykańskie21.1283-0.1622-0.762
1 PHPpeso filipińskie60.154-0.378-0.624
1 THBbat tajlandzki39.292-0.287-0.725
1 INRrupia indyjska77.2635-0.2375-0.306
1 ILS4.1666-0.0089-0.213

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę